About
Resources
News
Contact
Home
 
Markets
Products
Health & Safety
 
 

Aspen Aerogels® su yolları -akış hatları- için ısıl yalıtım malzemeleri üretir. İzolasyon malzemelerimiz, diğer pasif ısıl çözümlere göre en iyi yalıtım değerini sunar. Özellikler:

— Kurulumu kolay
— Su geçirmez
— Radyasyon yansıtıcı
— Mükemmel ve uzun süre ısıl performans


this will be replaced by the SWF.
Resimlerin büyük halini görmek için tıklayın

İzolasyonlarımız, daha yüksek yalıtım ve ısı performansı sağlamak için direkt olarak PIP'deki bir boru üzerinde veya bir PIP'deki diğer malzemelerle olan kombinasyonunda veya tek boru uygulamasında kullanılabilir.

Teknik ekibimiz, her durum için en doğru çözümü bulmak için operatör, mühendis veya tesisat müteahhiti ile direkt olarak çalışır.

DAHA FAZLA BİLGİ:

Proje Listesi

Dosyalar & Sunumlar

Denizel PIP çözümleri

Şema: Aerojel yalıtımlı PIP

Şema: Isı korumalı aerojel

Şema: Deniz altı tasarım iddiası

Bilgi / teklif al

Teknik uzmanla görüşmek için, lütfen 514-487-8693 numaralı telefonu arayınız.


  Spaceloft® Deniz Altı      Deniz altı boru hatları için yalıtım

Orta derece sıcaklıktaki kullanım için: -148°F (-100°C)'den 392°F (200°C)'ye
Kalınlık: 0.20 in (5 mm)

Veri Dosyası
MSDS

Spaceloft® Deniz altı yalıtımı, çok düşük ısıl iletkenliğe sahip olduğu için PIP (Pipe in pipe) uygulamalarında ısıl yalıtım sağlamak için büyük marin sektörlerinde kullanılır. Müşteriler, boru hatlarındaki ısıl hedeflerine uygun, istedikleri kalınlıkları seçebilirler. İzolasyon, bazen derin alanlarda bulunan soğuk boru hatlarının yanı sıra, çok sıcak boru hatları için de idealdir. Spaceloft® Deniz altı yalıtımı, aşırı uzun boru hatlarındaki ısı kayıplarını en aza indirme özelliğine sahiptir. Esnekliğinden ötürü, devam eden bir iş sahasında manuel olarak uygulanabilir. Spaceloft® Deniz altı yalıtımı, önceden paketlenmiş, kullanıma hazır halde veya sonraki süreçte kullanmak üzere sarılı halde sağlanabilir.

  Cryogel® Z                Deniz altı boru hatları için esnek yalıtım

Orta derece sıcaklıktaki kullanım için: -148°F (-100°C)'den 350°F (177°C)'ye
Kalınlık: 0.20 in (5 mm), 0.40 in (10 mm)

Broşür
Veri Dosyası
Veri Dosyası-Fran.
Veri Dosyası-İspan.
MSDS
MSDS-Fransızca
MSDS-İspanyolca
Cryogel® Z, PIP (Pipe in pipe) uygulamaları için yeni ısıl yalıtım malzemesidir. Ekonomik olarak standart bir kalınlıkta üretilir ve otomatik veya manuel olarak kurulabilir. Bu yeni yalıtım, aerojelin düşük ısıl iletkenliğiyle birlikte çok katmanlı bir ışıma izolasyonu da sunar. Cryogel® Z yalıtımı sıcak bir bıçak kullanılarak iş sahasında kesilebilir. Sarılmayı gerektiren yerler için sarılı halde ve geleneksel manuel yalıtım için battaniyeler halinde üretilir. Termal yalıtımla birleşmiş elyaf, yalıtım kuvveti gerektiren boru hatlarında veya geniş yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.

  Pyrogel® XTF      Deniz altı alan bağlantıları için esnek yalıtım

Orta ve yüksek derece sıcaklıklar için: -40°F (-40°C)'den 1200°F (650°C)'ye
Kalınlık: 0.20 in (5 mm), 0.40 in (10 mm)

Veri Dosyası
Veri Dosyası-Frans
MSDS
MSDS-Fransızca
Pyrogel® XTF yalıtımı, alevin veya yangının olabileceği rafineri, petrokimya ve gas işleme dahil geniş bir endüstriyel uygulamalar için kullanılır. Pyrogel® XTF endüstriyel pazardaki en etkili yüksek ısı dereceli yalıtım malzemesidir; benzer ürünlere kıyasla tipik olarak 2-5 kat daha incedir. Pyrogel® XTF yalıtımı etkili, sağlam ve montajı kolaydır. Sarılı halde veya alan bağlantı noktalarında kolay kurulum sağlanması için önceden kesilmiş kare formda bulunur.

COPYRIGHT ASPEN AEROGELS, INC. PRIVACY POLICY TERMS OF USE