About
Resources
News
Contact
Home
 
Markets
Products
Health & Safety
 
 
this will be replaced by the SWF.

Denizdeki pipe-in-pipe sistemleri için üretilen Aspen Aerogels® yalıtımı, tüm dünya çapında kullanılır. Sıradan izolasyonlara göre 5 kata kadar daha iyi ısıl performans sergiler. Dahası, Aspen Aerogels® bunu boru dış çaplarının düşürülmesine olanak veren ince yapısıyla sağlar. Bu daha küçük boru boyutu, kurulum maliyetleri gibi çelik maliyetlerini de düşürür, çünkü gemilere daha çok boru yüklenebilir, kurulumu tamamlamak için daha az deniz yolculuğu yapılır.

Click to enlarge - OFFSHORE PIPE-IN-PIPE SYSTEMS
Aspen Aerogels yalıtımın nasıl kullanıldığını görmek için resme tıklayın

Aspen Aerogels® PIP İzolasyonunun Avantajları

Düşük İletkenlik, Boru Hatlarında Daha Düşük U-Değerine Erişir

Pasif Sistem
Mükemmel ısı geçirmezlik
Vakum mühürlemesine ihtiyaç yok
Sistemin ve montajın daha az kamaşıklığı


Taşıyıcı Boru Çapı ve Ağırlık Tasarrufu
Daha küçük taşıyıcılarla maksimum boru taşıma
Daha küçük borular kullanarak daha hızlı yerleştirme


Proje-Etkinleştirici
Yerel içeriği etkinleştirir
Daha kalifiye kanallar
Mevcut en düşük kurulum maliyetleri

Petrol borularında kullanılan geleneksel pipe-in-pipe inşasında, Aspen Aerogels® sistemin U değerini etkilemeden en az bir standart boru çapı kadar düşürülmesini sağlar. Bu durum, çelik ve kurulum maliyetlerinin önemli ölçüde düşürülmesini sağlar.
Resmi büyütmek için tıklayınız


HIZLI BAĞLANTILAR

Deniz altı ürünleri

Proje listesi

Dosyalar & Sunumlar

Şema: Aerojel izolasyonlu PIP

Şema: Isı korumalı aerojel

Şema: Deniz altı tasarım iddiası

Fiyat/Bilgi Al

Teknik uzmanla görüşmek için,
514-487-8693 numaralı telefonu arayınız.

Uzun Gergiler için İstisnai İzolasyon Performansı İhtiyacını Karşılamak

OHTC:  Aspen Aerogels® yalıtımı, hem düşük, hem de yüksek sıcaklıklarda, en düşük pasif OHTC değerlerini sunar.

SOĞUMA:  Aspen Aerogels® yalıtımı, diğer yalıtım malzemelerinden kat kat daha iyi soğutma sağlayarak, ısı kaybını en düşük seviyeye indirir.

BORU BOYLARI:  Aspen Aerogels® yalıtımı, daha küçük PIP konfigürasyonu, daha düşük boru maliyeti, nakliye için daha küçük boru hacmi sunar ve montaj esnasındaki kaynak zamanının düşürülmesine yardımcı olur (Tek ve çift boru montajları için çok önemlidir).

SU ENJEKSİYON HATLARI:  Aspen Aerogels® yalıtımı, dış çelik mantolamada, iç polimer astarını korumak için kullanılır. İnce yalıtım, kaynak operasyonlarının yüksek ısısına karşı polimer astarı korumak için kullanılır.

EHPIP:  Aspen Aerogels® yalıtımı, PIP operasyonları süresince gerekli olan enerjiyi diğer malzemelere göre daha çok tasarruf eder. İzolasyonlar, ihtiyaç duyulduğunda ısıtma hatlarına veya boru hatlarındaki çizgi hatlarına kolayca yerleştirilebilir. İzolasyonun uzak opaseryon ısı performansı, oluşabilecek yerel sıcak noktalara karşı hassas değildir. İzolasyon, ısı çizgisinin alabileceği herhangi bir şekilde veya biçimde yerleştirilebilir.

ALAN BAĞLANTILARI: Aspen Aerogels® yalıtımı, alan bağlantılarında dahja iyi yalıtım performansına katkıda bulunabilir. Taş yüzü gibi geleneksel malzemeler, yüksek ısıyı alabilir fakat akış hatlarında daha yüksek yalıtım maliyeti yaratak düşük yalıtım performansına neden ılur. Aspen’s Pyrogel® yalıtımı, düşük U değeri performansı ile birlikte, yüksek ısı geçirmezliği de sunar. Bu durum, hem PIP hem de tek boru alan bağlantılarına uygulanabilir.

TEK BORULAR:  Aspen Aerogels® yalıtımı, sığ su alan bağlantılarını daha iyi biçimlendirmek için marin alan bağlantı yalıtımıyla birleştirilebilir. Alan bağlantılarındaki yalıtım değerindeki yükseliş, ana hat yalıtımı için ıslak yalıtım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur. İzole edilmiş giriş ve çıkış hatları için önemli avantajlar sunar.

 

COPYRIGHT ASPEN AEROGELS, INC. PRIVACY POLICY TERMS OF USE