About
Resources
News
Contact
Home
 
Markets
Products
Health & Safety
 
this will be replaced by the SWF.

ASPEN AEROGELS ® EN ZORLU GEREKSINIMLERI KARŞILAMAK VE (-270 °C)'DEN (+650 °C)'YE KADAR TÜM HIZMET SICAKLIK ARALIĞINDA ESNEK, DAYANIKLI ENDÜSTRIYEL YALITIM ÜRÜNLERI ÜRETMEKTEDIR.

ENDÜSTRIYEL YALITIM ÜRÜNLERİMİZ ÖNCELIKLE BAYİLERİMİZ ARACILIĞIYLA SATILIR, ANCAK ÖZEL UYGULAMALARINIZ HAKKINDA TEKNİK SORULARINIZA CEVAP VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.


ENDÜSTRİYEL İZOLASYON BROŞÜRÜNÜ İNDİR

DEMO VE KURULUM VİDEOSUNU SEYRET

ENDÜSTRİYEL UYGULAMA ÖRNEK OLAYLARINI İNCELE

TEKNİK SORU VEYA DİSTRİBÜTÖR LİSTESİ İÇİN İLETİŞİME GEÇ


 

 
  Pyrogel® XT  
Kalınlık: 5 mm ve 10 mm

Pyrogel® XT Broşürü
Veri Tablosu
Veri Tablosu-Çince
Veri Tablosu-Fransızca
Veri Tablosu-Portek. (Braz.)
Veri Tablosu-İspanyolca

MSDS

MSDS-Hollandaca
MSDS-Fransızca
MSDS-German
MSDS-Portek. (Braz.)
MSDS-İspanyolca
MSDS-Thai
Pyrogel ® XT yalıtım battaniyeleri rafineriler, petrol kuyuları, boyahaneler, petrokimya, tekstil,gıda, kojenerasyon, fırınlar, gemiler, trenler, otomobil, fermantasyon tankları, silolar, kauçuk-lastik ve gaz işleme dahil olmak üzere endüstriyel uygulamalarda geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Pyrogel XT genellikle 2-5 kez rakip ürünlere göre daha ince endüstriyel pazarda en etkili yüksek ısı yalıtım malzemesidir. Pyrogel ® XT, dayanıklı, ve daha fazla yüklemek için üretken verimlidir. Su direnci yalıtım (CUI) altında korozyona karşı bir koruma seviyesi sunmaktadır.

  Pyrogel® XTF
Kalınlık: 5 mm ve 10 mm

Veri Tablosu
Veri Tablosu-Fransızca
Veri Tablosu-Portek. (Braz.)

MSDS

MSDS-Fransızca
MSDS-İtalyanca
MSDS-Portek. (Braz.)
Pyrogel ® XTF yangından korunma için kullanılır. Pyrogel XT ye kompozisyon olarak benzer, Pyrogel ® XTF özel olarak yangına karşı olağanüstü bir koruma sağlamak üzere formüle edilmiştir Pyrogel ® XTF bu endüstri lideri yalıtım performansına; esnek, çevreci olarak, güvenli ve kullanımı kolay bir ürün olmasıyla ulaşmıştır.

 

COPYRIGHT ASPEN AEROGELS, INC. PRIVACY POLICY TERMS OF USE